O nas

 Od ponad 20 lat zajmujemy się dbaniem o wysoką jakość snu naszych klientów. Zdajemy sobie sprawę z tego, że na materacu spędza się ponad 1/3 życia, dlatego tak ważne jest wybranie produktu dobrej jakości, który pozwala na odpowiednią regenerację organizmu.  

Misją naszej firmy jest dążenie do doskonałości, materace projektowane i produkowane są pod okiem najlepszych technologów. Lata pracy doprowadziły do powstania produktów dostosowanych do indywidualnych profili klientów, dzięki czemu każdy znajdzie materac idealny dla siebie. Użycie w produkcji wysokiej jakości materiałów pozwala na korzystanie z walorów produktów na niezmiennym poziomie przez wiele lat.

Półfabrykaty wykorzystywane w produkcji pochodzą wyłącznie z Unii Europejskiej. Wyroby spełniają normy PN-EN 62366:2008, PN-EN 10993-1:2010, PN-EN 1041:2010, PN-EN ISO 14971:2012 PN-EN ISO 15223-1:2017-02 PN-EN ISO 13485:2016-04 i posiadają znak CE.

Zarówno wkłady jak i pokrowce posiadają certyfikaty Oeko-Tex, są wolne od m.in. pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, barwników alergizujących, zabronionych barwników azotowych i ekstrahowanych metali ciężkich.

Większość naszej oferty stanowią materace będące wyrobami medycznymi, które mogą być stosowane podczas snu oraz odpoczynku zarówno w profilaktyce jak i wspomaganiu leczenia schorzeń, w szczególności: narządu ruchu oraz układu krążenia

Wysoką jakość oraz walory zdrowotne materacy Foam Royal określa certyfikat URS potwierdzający zgodność z Systemem Zarządzania Jakością dla Wyrobów Medycznych ISO 13485:2016 w zakresie projektowania i produkcji.

Poznaj odczucia naszych klientów

Z największą przyjemnością przedstawiamy opinie na temat naszych produktów, które cieszą się ogromną popularnością, a ich wyjątkowość doceniają tysiące użytkowników z wielu krajów.

Od dwóch lat jestem szczęśliwą posiadaczką materaca Med Prestige, wyprodukowanego przez firmę Foam Royal. Od dwóch lat towarzyszy i uczucie komfortu i całkowitego odprężenia , kiedy po całym dniu pracy i krzątaniny, kładę się do łóżka. Jestem filmowcem, mój zawód sprawia, że sporo podróżuję, a kiedy kręcę film, często dość długo przebywam poza domem. Znam wiele hotelowych łóżek – w Polsce i zagranicą, ale chyba nigdzie nie spotkałam na swojej drodze tak wygodnego materaca. Ten materac sprawia, że kiedy się na nim kładę ogarnia mnie przyjemne uczucie, że krew w moim ciele zaczyna lepiej krążyć. Mogę śmiało powiedzieć, że w jakimś stopniu ten materac zastępuje dobrego masażystę. I mogę wyznać to z całą otwartością: do tego materaca się tęskni!

Magdalena Łazarkiewicz
Reżyser

Można delektować się dobrym winem, dobrym jedzeniem, dobrą muzyką. Można też delektować się leżeniem na dobrym materacu. To jeden z najprzyjemniejszych momentów w życiu, kiedy wieczorem zamykam oczy i czuję jak cały zgiełk minionego dnia spływa ze mnie wraz z zatapiającym się w materac ciałem. To uczucie wszechogarniającej ulgi. Sen stał się wreszcie dla mnie odpoczynkiem.

Budzę się z uśmiechem. Uwielbiam na nim spać. Serdecznie polecam materac Foam Royal.

Małgorzata Foremniak
Aktorka

Stara mądrość mówi, że na butach i łóżku nie można oszczędzać, bo spędzamy tam pół życia. Te materace to potwierdzają. Nie trać tej części życia! Wybierz materac Foam Royal. Ja mam i nie chcę innego.

Marek Siudym
Aktor
Mój dzień – to ciągły pośpiech, napięcie, stres i zmęczenie. Noc – to jedyna prawdziwa możliwość regeneracji. Żeby wspomóc ten naturalny rytm, wybrałem materac BRILLANT firmy FOAM ROYAL. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów i medycznych norm, powstał materac który mnie pozwala „leczyć” skutki codziennego stresu.
Szczerze polecam wszystkim!
Bartek Żukowski
Aktor

Polecam materace Foam Royal ! Nigdy tak dobrze i wygodnie nie spałam. Uwielbiam tę wygodę. Nie ma lepszych materacy.

Ewa Kowalewska
Charakteryzatorka filmowa

Na materacu Foam Royal spie jak dziecko a czasem z dzieckiem. Chwilo trwaj.

Julka Kijowska
Aktorka

Wreszcie zacząłem śnić. Dziękuje i polecam materace Foam Royal.

Piotr Borowski
Aktor

Śpię na materacach Foam Royal. Nareszcie dobrze śpię. Polecam

Maciej Kowalewski
Reżyser, scenarzysta, aktor
Zobacz więcej opinii

Gdzie mogę kupić materace FoamRoyal?

Nasze materace sprzedajemy w całej Europie zarówno w sklepach i salonach stacjonarnych jak również w sklepach internetowych online gdzie zamówisz materac z darmową dostawą bez wychodzenia z domu.

Sklepy online

Materace FoamRoyal możesz również kupić wygodnie i bez wychodzenia z domu.

#zostanwdomu

Masz pytania dotyczące naszych produktów?

Skontaktuj się z naszymi doradcami