Materace Termoelastyczne

Materace
Wysokoelastyczne

TECHNOLOGIA

W

Materace
Latex Foam

Twoim

Domu

Prestige Royal

Materac Prestige Royal to produkt o średnim stopniu twardości. Podstawę materaca tworzy 11cm pianki wysokoelastycznej Platinum Foam, natomiast na warstwę wierzchnią składa się 8 cm pianki termoelastycznej Fit Foam.

Dostępne rozmiary:

80x200

90x200

100x200

120x200

140x200

160x200

180x200

200x200

Podstawą materaca jest 11 cm wysokoelastycznej piany Platinum Foam, odpowiadającej najwyższej klasy materacom sprężynowym. Wierzchnia warstwa składa się z 8 cm piany termoelastycznej Fit Foam, reagującej na ciepłotę ludzkiego ciała. Pianka termoelastyczna zapewnia wszystkim częściom ciała równomierne podparcie bez nacisku zwrotnego i gwarantuje dobre ukrwienie. Dzięki temu sen jest głęboki
i komfortowy, a w nocy nie budzą nas bóle kręgosłupa, ani cierpnięcie kończyn. Materac wyposażony jest
w przekładkę FeelDrought. Jest to dodatkowa, cienka warstwa między podstawą materaca, a pianką termoplastyczną FeeiDrought pochłania wilgoć, która pod naciskiem ciała kładącego się na materacu zostaje z niego wypchnięta na boki poprzez siatki 3D umieszczonej w pokrowcu, przez co materac zyskuje na komforcie i żywotności.

Wysokość materaca z pokrowcem: ~ 21 cm

Sugerowany pokrowiec: Coolmax

Materace termoelastyczne wykonane są z pianki termoelastycznej, która dopasowuje się do ludzkiego ciała na podstawie jego ciepłoty. To sprawia, że kręgosłup jest odpowiednio podparty a ukrwienie ciała poprawia się. Nasze materace termoelastyczne Foam Royal królują w rankingach materacy termoelastycznych.

Zalety:

- Pianka termoelastyczna nowoczesnej generacji reaguje na ciepłotę ludzkiego ciała dopasowując się do niego, stwarza niejako jego odlew

- Korzystny wpływ na krążenie - nie uciska punktowo poprawiając ukrwienie ciała

- Generuje milion punktów podparcia  najlepsza elastyczność punktowa wśród materacy

- Odciążenie kręgosłupa i przyspieszenie procesów regeneracji

- Materace te bardzo dobrze odprowadzają wilgoć i parę wodną

- Nie mają w środku wolnych przestrzeni co uniemożliwia rozwój pleśni i roztoczy

Naszym technologom udało się tak dobrać parametry techniczne pianek termoelastycznych, że idealnie sprawdzają się w naszej strefie klimatycznej. Tylko w naszych materacach termoelastycznych zastosowana jest membrana FeelDrought, odpowiadająca za odprowadzanie wilgoci. Podstawą naszych materacy termoelastycznych jest pianka Platinum Foam.

Materace  Termoelastyczne

Supreme Royal

Materac Supreme Royal to produkt o średnim stopniu twardości. Podstawę materaca tworzą 24 cm pianki wysokoelastycznej Platinum Foam, natomiast na warstwę wierzchnią składa się 8 cm pianki termoelastycznej Fit Foam.

Dostępne rozmiary:

80x200

90x200

100x200

120x200

140x200

160x200

180x200

200x200

Podstawą materaca jest aż 24 cm wysokoelastycznej piany Platinum Foam, odpowiadającej najwyższej klasy materacom sprężynowym. Wierzchnia warstwa składa się z 8 cm piany termoelastycznej Fit Foam, reagującej na ciepłotę ludzkiego ciała. Pianka termoelastyczna zapewnia wszystkim częściom ciała równomierne podparcie bez nacisku zwrotnego i gwarantuje dobre ukrwieníe. Dzięki temu sen jest głęboki
i komfortowy, a w nocy nie budzą nas bóle kręgosłupa, ani cierpnięcie kończyn. Materac wyposażony jest
w przekładkę Feel Drought. Jest to dodatkowa, cienka warstwa między podstawą materaca, a pianą termoelastyczną. Feel Drought pochłania wilgoć, która pod naciskiem ciała kładącego się na materacu zostaje z niego wypchnięta na boki poprzez siatki 3D umieszczone w pokrowcu, przez co materac zyskuje na komforcie i żywotności.

Wysokość materaca z pokrowcem: ~ 34 cm.

Sugerowany pokrowiec: Coolmax

 

Medico Royal

Materac Medico Royal to produkt o średnim stopniu twardości. Podstawę materaca tworzy 7 cm pianki wysokoelastycznej Platinum Foam, natomiast na warstwę wierzchnią składa się 8 cm pianki termoelastycznej Fit Foam.

Dostępne rozmiary:

80x200

90x200

100x200

120x200

140x200

160x200

180x200

200x200

Podstawą materaca jest 7 cm wysokoelastycznej piany Platinum Foam, odpowiadającej najwyższej klasy materacom sprężynowym. Wierzchnia warstwa składa się z 8 cm piany termoelastycznej Fit Foam, reagującej na ciepłotę ludzkiego ciała. Pianka termoelastyczna zapewnia wszystkim częściom ciała równomierne podparcie bez nacisku zwrotnego i gwarantuje dobre ukrwienie. Dzięki temu sen jest głęboki
i komfortowy, a w nocy nie budzą nas bóle kręgosłupa, ani cierpnięcíe kończyn.

Wysokość materaca z pokrowcem: ~17 cm

Sugerowany pokrowiec: Coolmax