MATERACE MEDYCZNE

Materace medyczne Foam Royal to prawdziwie medyczny wyrób opodatkowany stawką VAT 8% nie  VAT 23%

Royal med AIR

Certyfikat OEKO-TEXMaterac antyalergicznyPokrowiec do prania w pralce Pod regulowany stelaż Pokrowiec rozszczepialny Pianka wysokoelastyczna Nie pochłania wilgoci Pianka termoelastyczna  Prać w 40st

opis – AIR

Materac Royal Med Air to topowy model producenta Foam Royal. Jego podstawę tworzy 11 cm pianki nośnej LIT, której głównym zadaniem jest podtrzymanie ciężaru ciała (jest dedykowany dla wszystkich osób, maksymalna nośność materaca wynosi aż 170 kg/osobę). Kolejna warstwa, środkowa, to 8 cm pianki termoelastycznej, która ma spowolnioną reakcję na ciepło, przez co niweluje nacisk zwrotny. Zadaniem tej pianki jest dopasowanie się do krzywizn ciała i kręgosłupa i nadanie nam wrażenia lekkości. Wierzchnia warstwa materaca to 3 cm pianki Comfort, która jest również pianką termoelastyczną. Jej zadaniem jest umożliwienie łatwej zmiany pozycji w trakcie naszego snu, a także zapewnienie przyjemnego wrażenia przy każdym kontakcie z wierzchnią warstwą materaca. Wkład modelu Royal Med Air jest dobrany tak, aby nie powodował ucisku zwrotnego, przez co nie zaburza przepływu krwi. Model Air jest materacem medycznym, który jest objęty 8% stawką VAT.

Materac Roya Med Air ubrany jest w dedykowany pokrowiec Wave. Jego produkcja odbywa się w nanotechnologii, dzięki czemu jest przewiewny i antyalergiczny. Pokrowiec nadaje się do prania w domowej pralce w temperaturze 40 stopni. Konstrukcja włókien sprawia, iż do prania nie zaleca się używania detergentów. Spód pokrowca wyposażony jest w matę antypoślizgową, która zapewnia komfortowe użytkowanie również na stelażach regulowanych czy łóżkach kontynentalnych. 

Royal med Brilliant

Certyfikat OEKO-TEXMaterac antyalergicznyPokrowiec do prania w pralce Pod regulowany stelaż Pokrowiec rozszczepialny Pianka wysokoelastyczna Nie pochłania wilgoci Pianka termoelastyczna  Prać w 40st

opis – Brilliant

Materac Royal Med Brilliant marki Foam Royal jest unikatowym produktem, który łączy zalety prozdrowotnej pianki termoelastycznej z niespotykanym dotąd komfortem, który zawdzięcza unikalnej budowie. Wierzchnia warstwa materaca to 2 cm pianki termoelastycznej Comfort, pod którymi znajduje się 4 cm warstwa pianki termoelastycznej o wysokiej gęstości. Takie połączenie sprawia, iż materac wyjątkowo dobrze dopasowuje się do naszego kręgosłupa i odczuwamy komfort od pierwszego zetknięcia się naszego ciała z pianką Comfort. Kolejne warstwy do dwa bloki pianki wysokoelastycznej LIT. Dolna warstwa ma 7 cm, a górna 8 cm, która dodatkowo jest profilowana. Przekłada się to na odczucie sprężystości na materacu, który wciąż jest produktem nie wywołującym ucisku zwrotnego. Takie zestawienie pianek łączy walory medyczne z komfortowymi. Materac Royal Med Brilliant jest produktem medycznym, objętym 8% stawką VAT. Jego konstrukcja i wysoka wytrzymałość, sprawia, iż nadaje się dla osób w każdej wadze – posiada nośność do 170 kg/osobę.

 Materac Royal Med Brilliant posiada dedykowany pokrowiec Wave, który jest wyprodukowany w nanotechnologii, przez co jest wyjątkowo przewiewny i obojętny dla naszego organizmu – co oznacza, że nie wchodzi w żadne interakcje. Pokrowiec Wave jest idealny dla alergików i osób, które szczególnie doceniają higienę snu. Pokrowiec można prać w pralce w temperaturze 40 stopni. Konstrukcja włókien nie wymaga używania detergentów, które przy mniejszych zabrudzeń są wręcz niewskazane.

Royal med standard

Certyfikat OEKO-TEXMaterac antyalergicznyPokrowiec do prania w pralce Pod regulowany stelaż Pokrowiec rozszczepialny Pianka wysokoelastyczna Nie pochłania wilgoci Pianka termoelastyczna  Prać w 40st

opis – standard

Podstawą materaca jest 16 cm pianki LIT o wysokiej elastyczności, a wierzchnia warstwa składa się  z 4 cm pianki termoelastycznej, której skład i gęstość są dopasowane do naszej strefy klimatycznej. Zastosowane pianki odpowiadają za niwelowanie nacisku punktowego i zwrotnego, co przekłada się na brak efektu drętwienia czy marznięcia naszych kończyn. Pianka termoelastyczna dopasowuje się do naszego ciała pod wpływem nie tylko nacisku, ale również i temperatury. Konstrukcja pianek zapewnia komfortowy sen dwojga partnerów, ponieważ zastosowane pianki nie przenoszą drgań, więc każda strona materaca działa niezależnie, a Ty, bez względu na ruchy drugiej osoby, śpisz spokojnie. 

Pokrowiec TENCEL jest rozdzielnym pokrowcem, który można prać w temperaturze 40 stopni w domowej pralce. Spód pokrowca stanowi specjalny materiał antypoślizgowy, który zapobiega przesuwaniu się materaca na stelażach regulowanych i łóżkach kontynentalnych. Boki pokrowca zbudowane są z przewiewnego materiału, który zwiększa cyrkulację powietrza wewnątrz materaca, co przekłada się na większą higienę snu, a także żywotność samego wkładu materaca. Pokrowiec TENCEL jest antybakteryjny i antyalergiczny, dlatego idealnie nadaje się dla każdego z nas.

Royal med supremE

Certyfikat OEKO-TEXŁatwo oddaje wilgoćMaterac antyalergicznyPokrowiec do prania w pralce Pod regulowany stelaż Pokrowiec rozszczepialny Pianka wysokoelastyczna Nie pochłania wilgoci Pianka termoelastyczna  Prać w 40st

opis – supreme

Materac Royal Med Supreme składa się z dwóch rodzajów piany. Fit Foam (1) – 8 cm piany termoelastycznej, reagującej na temperaturę ludzkiego ciała. Platinum Foam (2) – 24 cm piany wysokoelastycznej, charakteryzującej się wysoką elastycznością i sprężystością (funkcjonalność podobna do najwyższej klasy materacy kieszeniowych) Z dołączanym do zestawu pokrowcem, materac ma około 34 cm wysokości. Dodatkową, trzecią warstwę stanowi przekładka FeelDrought (3). Jest ona bardzo cienka i znajduje się pomiędzy podstawą materaca a częścią wierzchnią. Jej zadaniem jest pochłanianie wilgoci i wypychanie jej na boki przy użyciu siatki 3D umieszczonej w pokrowcu. Royal Med Supreme zapewnia równomierne podparcie dla wszystkich części ciała, nie wywołując przy tym nacisku zwrotnego – takie rozwiązanie wpływa na  poprawę cyrkulacji krwi w organizmie. Skład materaca zapewnia komfort snu,  nie wywołuje bólów kości ani problemów z kończynami.
Coolmax to pokrowiec trójwarstwowy. Poprzez wyposażenie go w specjalne włókna termoregulacyjne, udało się z materaca odprowadzić nadmiar ciepła i wilgoci. Zwiększona wentylacja sprawia, że poziom perspiracji jest odpowiednio niższy – śpiący nie poci się tak jak w przypadku tradycyjnych materaców. Konstrukcja pokrowca Coolmax najlepiej sprawdza się w połączeniu z materacami termoelastycznymi. Co ciekawe, w czasie prania materaca nie ma potrzeby usuwania z niego pokrowca. Wystarczy jedynie ściągnąć wierzchnią nakładkę. Gramatura pokrowca ~500g/m2.

KNE jest to system zamykania porów we włóknach Clima i Coolmax, dzięki któremu pokrowce nawet po wielokrotnym praniu będą jak nowe. Aby je wyprać nie należy stosować żadnych proszków, płynów ani innych detergentów. Wystarczy wybrać standardowy program w pralce, a temperaturę ustawić na 40 stopni.

ROYAL MED PRESTIGE

Certyfikat OEKO-TEXŁatwo oddaje wilgoć Materac antyalergicznyPokrowiec do prania w pralce Pod regulowany stelaż Pokrowiec rozszczepialny Pianka wysokoelastyczna Nie pochłania wilgoci Pianka termoelastyczna  Prać w 40st

opis – prestige

Materac Royal Med Prestige składa się z dwóch rodzajów piany. Fit Foam (1) – 8 cm piany termoelastycznej, reagującej na temperaturę ludzkiego ciała. Platinum Foam (3) – 11 cm piany wysokoelastycznej, charakteryzującej się wysoką elastycznością i sprężystością (funkcjonalność podobna do najwyższej klasy materacy kieszeniowych) Z dołączanym do zestawu pokrowcem, materac ma około 21 cm wysokości. Dodatkową, trzecią warstwę stanowi przekładka FeelDrought (2). Jest ona bardzo cienka i znajduje się pomiędzy podstawą materaca a częścią wierzchnią. Jej zadaniem jest pochłanianie wilgoci i wypychanie jej na boki przy użyciu siatki 3D umieszczonej w pokrowcu. Royal Med Prestige zapewnia równomierne podparcie dla wszystkich części ciała, nie wywołując przy tym nacisku zwrotnego – takie rozwiązanie wpływa na  poprawę cyrkulacji krwi w organizmie. Skład materaca zapewnia komfort snu,  nie wywołuje bólów kości ani problemów z kończynami.

 Coolmax to pokrowiec trójwarstwowy. Poprzez wyposażenie go w specjalne włókna termoregulacyjne, udało się z materaca odprowadzić nadmiar ciepła i wilgoci. Zwiększona wentylacja sprawia, że poziom perspiracji jest odpowiednio niższy – śpiący nie poci się tak jak w przypadku tradycyjnych materaców. Konstrukcja pokrowca Coolmax najlepiej sprawdza się w połączeniu z materacami termoelastycznymi. Co ciekawe, w czasie prania materaca nie ma potrzeby usuwania z niego pokrowca. Wystarczy jedynie ściągnąć wierzchnią nakładkę. Gramatura pokrowca ~500g/m2.

KNE jest to system zamykania porów we włóknach Clima i Coolmax, dzięki któremu pokrowce nawet po wielokrotnym praniu będą jak nowe. Aby je wyprać nie należy stosować żadnych proszków, płynów ani innych detergentów. Wystarczy wybrać standardowy program w pralce, a temperaturę ustawić na 40 stopni.

ROYAL MED medico

Certyfikat OEKO-TEXŁatwo oddaje wilgoć Materac antyalergicznyPokrowiec do prania w pralce Pod regulowany stelaż Pokrowiec rozszczepialny Pianka wysokoelastyczna Nie pochłania wilgoci Pianka termoelastyczna  Prać w 40st

opis – medico

Materac Royal Med Medico składa się z dwóch rodzajów piany. Fit Foam (1) – 8 cm piany termoelastycznej, reagującej na temperaturę ludzkiego ciała. Platinum Foam (2) – 7 cm piany wysokoelastycznej, charakteryzującej się wysoką elastycznością i sprężystością (funkcjonalność podobna do najwyższej klasy materacy kieszeniowych) Z dołączanym do zestawu pokrowcem, materac ma około 17 cm wysokości. Royal Med Medico zapewnia równomierne podparcie dla wszystkich części ciała, nie wywołując przy tym nacisku zwrotnego – takie rozwiązanie wpływa na  poprawę cyrkulacji krwi w organizmie. Skład materaca zapewnia komfort snu,  nie wywołuje bólów kości ani problemów z kończynami.

Climatherm to pokrowiec jednolity, który może pochwalić się znacznie wyższą wytrzymałością niż tradycyjne pokrowce typu pikowanego. Efekt ten udało się uzyskać producentowi poprzez zastosowanie najnowocześniejszej technologii splatania włókien. Materiał schnie kilka razy szybciej niż w klasycznych pokrowcach. 
Wykorzystane w materacu włókna zaimpregnowano, dzięki czemu są one odporne na zabrudzenia, a jednolity materiał po praniu nie zbija się. Dodatkowo siatka 3D wszyta z boku, zapewnia lepszą wentylację wnętrza materaca – dzieje się tak poprzez wydalanie nadmiaru pary i wilgoci z jego wnętrza. Materac wyposażono w nakładkę, którą można bez problemu ściągnąć i uprać. Gramatura pokrowca ~500g/m²

KNE jest to system zamykania porów we włóknach Clima i Coolmax, dzięki któremu pokrowce nawet po wielokrotnym praniu będą jak nowe. Aby je wyprać nie należy stosować żadnych proszków, płynów ani innych detergentów. Wystarczy wybrać standardowy program w pralce, a temperaturę ustawić na 40 stopni.